Opis Kursu

SteppsEnglish® to innowacyjna metoda nauki języka angielskiego oparta na mikro-dialogach. Materiał kursu zawiera ponad 1500 mikro-dialogów podzielonych na 24 kroki (ang. steps), od zagadnień najprostszych do coraz trudniejszych. Każdy krok zawiera kilkadziesiąt krótkich dialogów, ćwiczenia, objaśnienia gramatyczne oraz około stu nowych słów angielskich.

Dialogi

Kurs SteppsEnglish® oparty jest na mikrodialogach, ułożonych logicznie od bardzo prostych do coraz trudniejszych.

Nagrania

Wszystkie dialogi, ćwiczenia oraz nowe słowa w kursie są dostępne w wersji audio. Całość to ponad 40 godzin nagrań.

Poziomy trudności

Kurs SteppsEnglish® zaczyna się od kroku 1 przeznaczonego dla osób całkowicie początkujących. Kończąc krok 24, osiągniesz umiejętności powyżej poziomu średnio zaawansowanego (B1).

Słownictwo

Kurs SteppsEnglish® zawiera ponad 2600 słów angielskich zaprezentowanych w ponad 1500 dialogach o różnorodnej tematyce. Rozszerzone słownictwo zawarte w materiałach dodatkowych to ponad 3500 słów.

Gramatyka

Gramatyka w kursie SteppsEnglish® wprowadzana jest stopniowo, w sposób uporządkowany i logiczny, od zagadnień najprostszych do najtrudniejszych.

Samodzielnie lub z nauczycielem

Kurs SteppsEnglish® zaprojekowany został do nauki samodzielnej, ale umożliwia także naukę z nauczycielem.

Komórka lub komputer

Kurs SteppsEnglish® zaprojektowany został do nauki przez telefon komórkowy, ale możesz uczyć się także na komputerze, korzystając z tego samego konta. Jeżeli chcesz uczyć się z telefonu, pobierz aplikację na telefon (przez sklep Google Play lub Apple Store). Aplikację możesz także pobrać tutaj.

Nauka wymowy

Kurs SteppsEnglish® zawiera dodatkowo autorski kurs wymowy angielskiej. Na przykładach ponad 3200 słów poznasz zasady angielskiej wymowy. Jeżeli masz kłopot z wymową lub chcesz poprawić swój akcent, to ten kurs jest dla Ciebie.

Right Menu Icon
SteppsEnglish

FREE
VIEW