SteppsEnglish® to nowatorska metoda nauki oparta na mikrodialogach, w skład której wchodzą:

  • ponad 1700 mikrodialogów na różne tematy
  • ponad 40 godzin nagrań
  • ponad 1000 ćwiczeń
  • czytelne objaśnienia gramatyki
  • nauka wymowy angielskiej

Dialogi

Kurs SteppsEnglish® oparty jest na mikrodialogach, ułożonych logicznie od bardzo prostych do coraz trudniejszych.

Zalety: Dzięki nauce opartej o dialogi bardzo szybko nauczysz się formułować własne wypowiedzi po angielsku, co umożliwi Ci prowadzenie swobodnych rozmów na dowolne tematy.

Nagrania

Wszystkie dialogi, ćwiczenia oraz nowe słowa w kursie są nagrane przez profesjonalnego brytyjskiego lektora. Całość to ponad 40 godzin nagrań.

Zalety: Dzięki dużej ilości nagrań osłuchujesz się z językiem. Zawsze wiesz, jak wymówić nowe słowa i zwroty. Łatwo zrozumiesz wypowiedzi innych osób.

Poziomy trudności

Kurs SteppsEnglish® zaczyna się od kroku 1 przeznaczonego dla osób całkowicie początkujących. Kończąc krok 24, osiągniesz umiejętności powyżej poziomu średniozaawansowanego (B1).

Zalety: Możesz uczyć się od podstaw lub łatwo powtórzyć wszystko od samego początku.

Słownictwo

Kurs SteppsEnglish® zawiera ponad 2600 słów angielskich zaprezentowanych w ponad 1700 dialogach o różnorodnej tematyce. Rozszerzone słownictwo zawarte w materiałach dodatkowych to ponad 3500 słów.

Zalety: Kurs nie jest przeciążony nowym słownictwem. Dzięki temu z łatwością nauczysz się gramatyki niezbędnej do budowania dłuższych wypowiedzi. Sam decydujesz, czy i kiedy chcesz poznać dodatkowe słowa. Możesz samodzielnie wybrać, które tematy Cię interesują, i nauczyć się związanego z nimi słownictwa.

Gramatyka

Gramatyka w kursie SteppsEnglish® wprowadzana jest stopniowo, w sposób uporządkowany i logiczny, od zagadnień najprostszych do najtrudniejszych.

Zalety: Gramatyki uczysz się logicznie, krok po korku, dzięki czemu poznawanie i stosowanie kolejnych struktur staje się łatwe. Jeżeli uczyłeś się wiele lat i dalej masz kłopoty z gramatyką, jest to kurs dla Ciebie.

Nauka samodzielna lub z nauczycielem

Kurs SteppsEnglish® zaprojekowany został do nauki samodzielnej, ale umożliwia także naukę z nauczycielem. Jeżeli jesteś zainteresowany nauką z nauczycielem, załóż darmowe konto i wypełnij formularz w swoim profilu (zakładka: Nauczyciel).

Zalety: Sam decydujesz, czy chcesz się uczyć samodzielnie czy z nauczycielem. W każdej chwili możesz skorzystać z pomocy nauczyciela i przyspieszyć tempo nauki.

Nauka wymowy

Kurs SteppsEnglish® zawiera dodatkowo autorski kurs wymowy angielskiej. Na przykładach ponad 3200 słów poznasz zasady angielskiej wymowy. Jeżeli masz kłopot z wymową lub chcesz poprawić swój akcent, ten kurs Ci pomoże.

Zalety: Łatwo nauczysz się zasad prawidłowej wymowy. Zawsze będziesz wiedzieć, jak wymawiać nowe angielskie słowa. Unikniesz częstych błędów, które popełniają osoby uczące się angielskiego.

Komórka lub komputer

Kurs SteppsEnglish® zaprojektowany został do nauki przez telefon komórkowy, ale możesz uczyć się także na komputerze, korzystając z tego samego konta. Jeżeli chcesz uczyć się z telefonu, pobierz aplikację na telefon (przez sklep Google Play lub Apple Store).

Zalety: Dzięki temu że cały materiał kursu jest dostępny przez telefon komórkowy, możesz często powtarzać materiał, co zwiększa Twoją szybkość nauki.

Right Menu Icon
SteppsEnglish

FREE
VIEW